REKLAMA

Prezydent PIECH: POLSKA jest JEDNA! Zatrzymać SEGREGACJĘ! CYRK w polskim rządzie! Upadek EKSPERTÓW!

|

Prezydent PIECH: POLSKA jest JEDNA! Zatrzymać SEGREGACJĘ! CYRK w polskim rządzie! Upadek EKSPERTÓW!

Prezydent Siemianowic Śląskich, Rafał Piech, udzielił wywiadu dla tvPolska.pl. Wypowiedział się w nim m.in. na temat segregacji sanitarnej Polaków, przymusu szczypawkowego oraz roli sprzeciwu społeczeństwa wobec bezprawnych, rządowych działań.

Prezydent Siemianowic Śląskich, Rafał Piech, aktywnie tworzy ogólnopolski ruch „Polska Jest Jedna”. W trakcie rozmowy dla tvPolska.pl wyjaśnił m.in. pochodzenie idei ruchu. Jak podkreślił, potrzebny jest społeczny sprzeciw wobec bezprawnym, rządowym działaniom, mającym na celu podział Polaków.

Wyjaśnił również, iż w czasach sanitarnego terroru konieczne jest, aby obywatele zjednoczyli się przeciwko bezprawnym nakazom. Wskazał także, że ruch „Polska Jest Jedna” zmaga się z krytyką ze strony mediów głównego nurtu, a jego członkowie są na każdym kroku dyskredytowani. Wspomniał również o prowokacjach, mających na celu osłabić zaufanie społeczeństwa względem wolnościowej inicjatywy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

dr ZBIGNIEW HAŁAT: ADMINIASTRACJA I SITWY ROZPRZESTRZENIAJĄ SIĘ W PAŃSTWIE PiS JAK RAK!

tvPolska

22-11-2021


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.