Fizjoterapeuta (Sanatorium) - Polańczyk - stałe zatrudnienie

Data dodania: 2024-03-07 13:50:51
#ID: 50167

Zadania:

  • Praca indywidualna z pacjentem;
  • Wykonywanie masaży leczniczych oraz zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu: fizykoterapii, kinezyterapii;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (technik/magister/licencjat);
  • Prawo do wykonywania zawodu;
  • Umiejętność pracy z pacjentami w różnym wieku oraz z różnymi poziomami sprawności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie/B2B;
  • Pracę na cały etat;
  • Wynagrodzenie: od 6000zł brutto (uzależnione od poziomu wykształcenia);
  • Godziny pracy 7:00-14:35;
  • Stabilną pracę w sanatorium (praca w ciągu całego roku);
  • Możliwość korzystania za darmo z zabiegów oferowanych przez sanatorium.

Linki do aplikacji: https://foeurope.my.salesforce-sites.com/jobboard/JobRegisterForm?JobId=a1h6M000009A28mQAC&sourc...

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvekologia.pl