REKLAMA

NASZ PATRONAT. Podkarpacki Bazarek i Festiwal Mięsa Drobiowego już we wrześniu! Będzie degustacja. ZAPROSZENIE

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Już 2 września 2023 r., w standardowych godzinach od 7:00 do 14:00, w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego przy ul. Suszyckich 9 w Boguchwale, odbędzie się Podkarpacki Bazarek. Tym razem połączony z Festiwalem Mięsa Drobiowego. Oprócz podstawowych produktów rolnych i przetwórczych (warzyw, owoców, serów, wędlin itp.), a także tych najbardziej wyszukanych pochodzących z regionalnych gospodarstw rolnych, będzie można degustować potrawy z polskiego mięsa drobiowego. 

plakat festival mięsa drobiowego RGB

Wśród wystawców, jak zawsze są artyści, pasjonaci rękodzieła oraz sztuki ludowej. Wszystkie przedmioty użytku codziennego, a także te, które zdobią domy i ogrody są najwyższej jakości, i stworzone z pasją. 

Głównym organizatorem wydarzenia jest Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Paronat honorowy sprawują: Wojewoda Podkarpacki, Samorząd Województwa Podkarpackiego, Gmina Boguchwała, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa i Podkarpacka Izba Rolnicza. 

1692866820782

1692866854946


24-08-2023


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.